Hamsi Cover 0.9

Hamsi Cover

Hamsi Cover

Hamsi Cover is extention for amarok 2.x.Your soung`s album cover copy to soung`s directory.This action is making on soung changing and click to 'Make icon to soung`s directory' named button.This button in menu of Tools.This extention configuring with 'Configure Hamsi Cover' button in menu of Settings.

English language added to V0.2 of Hamsi Cover.

French language added to V0.6 of Hamsi Cover.Translated by Paul Forget.Thank you Paul Forget.

Czech language added to 0.8.70 of Hamsi Cover.Translated by Tomáš Hejátko.Thank you Tomáš Hejátko.

"Dizin SimgeM" is old name of Hamsi Cover.V0.8.2 is lastest version of "Dizin SimgeM".Project name changed in V0.8.50.

İçerik Etiketleri: 

Hamsi Cover

Hamsi Cover

Hamsi Cover amarok 2.x için oluşturulmuş bir eklentidir.Dinlediğiniz şarkının albüm kapağını alır ve şarkının bulunduğu dizinin simgesi haline getirir.Bu işlemi her parça değişiminde veya kendiniz istediğiniz zaman Amarok`ta Araçlar menüsü altındaki "Parçanın Bulunduğu Dizine Simge Oluştur" isimli butona tıklayarak da yapabilirsiniz.

Hamsi Cover;V0.2 sürümünden itibaren çok dil destekli olarak yayımlanacaktır.V0.2 ile eklenen bu özellik ilerki sürümlerdede devam ettirilecektir.V0.6 sürümü ilede Fransızca dil desteğe kavuştu.Fransızca çevirisini Paul Forget isimli bir arkadaşımız yaptı.0.8.70 sürümünde Çekçe dil destediğine kavuştu.Çekçe çevirisini Tomáš Hejátko isimli bir arkadaşımız yaptı.Herkese tekrar teşekkürlerimi sunarım.
Hamsi Cover projesinin eski adı "Dizin SimgeM"`dir."Dizin SimgeM"`in son sürümü V0.8.2`dir.Projenin adı V0.8.50`de değiştirilmiştir.

İçerik Etiketleri: